la bottega BiSTROTEKA

Bistroteka je nově otevřené bistro s obchodem s italskými delikatesami, které nabízí pouze ty nejlepší a nejkvalitnější produkty. Riccardo Lucque jej otevřel spolu s obchodním partnerem Ondřejem Rákosníkem v září 2014. Navštivte gastronomický ráj, kde si můžete vychutnat tu pravou italskou snídani, oběd či večeři a cokoliv z naší nabídky vám připravíme také s sebou.

VÍCE O NÁS

Menu

Každý měsíc na vás čeká zcela nové menu. Váš gurmánský zážitek nastartujte dokonalými předkrmy, můžete pokračovat polévkami, těstovinami a vyberete si ze široké nabídky hlavních jídel. Ráno si přijďte vychutnat den s italskými lahůdkami a lahodnou kávou. Přes poledne ochutnejte naši speciální obědovou nabídku. Na výběr máte dvouchodové a tříchodové menu, které můžete vyzkoušet při pracovním obědě.

více informací

LIDÉ & PRODUKTY

Majitel a šéfkuchař Riccardo Lucque se zaměřuje především na dovoz typických italských produktů, které ještě nebyly zavedeny na tuzemský trh a na bio produkty od menších italských dodavatelů.

Čerstvé těstoviny jsou domácí výroby a pochozí z našeho obchodu, všechny suché těstoviny jsou od Benedetta Cavalieriho, který vlastní továrnu na výrobu tradičních italských těstovin. Pravý italský chleba peče rodilý pekař Mimmo pocházející z Altamury. Sýry a olivové oleje jsou z dílny Vittoria Beltramiho. Kávu nám dodává Italský mistr kávy Gianni Frasi.

více informací

Novinky

DIM SUM POP UP

publikováno 21.02.2016

Pro všechny milovníky asijské kuchyně pořádáme DIM SUM POP UP! Přijďte ochutnat tuto čínskou specialitu od úterý 8. do soboty 12. března, vždy od 17 hodin. Knedlíčky bude připravovat samotný Ladislav Dvořák! Těšíme se na Vás!

více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Velmi se omlouváme, že jsme nuceni Vás obtěžovat touto hláškou.

Další informace V pořádku